Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Конкурс фахової майстерності

У Рава-Руському професійному ліцеї у листопаді проходили конкурси фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання та учнів ліцею. Конкурс проводився за такими напрямками галузей як, транспорт, будівництво, торгівля і громадське харчування та ЖКГ і невиробничі види побутового обслуговування.

Також 23 листопада у рамках Всеукраїнського тижня професійної (професійно-технічної) освіти пройшов майстер клас у Рава-Руському ліцеї (школа інтернат) по нанесенню декоративної штукатурки «короїд».

Конкурси фахової майстерності спрямовані на демонстрацію можливостей професійної (професійно-технічної) освіти, на підвищення престижу професій та їх важливості для економіки держави, удосконалення професійної майстерності майстрів в/н, збагачення їхнього педагогічного досвіду та розвитку творчості учнів, поглиблення та поширення їх знань з фахової підготовки.

Конкурси  професійної майстерності передбачали виконання учасниками теоретичних та практичних завдань, зміст яких відповідав вимогам робочих навчальних програм і робіт за розрядом, класом, категорією, з яких здійснюється підготовка кваліфікованих робітників у ліцеї.

Теоретичні знання учасників перевірялися шляхом тестування. Практичні завдання складалися так, щоб забезпечити рівні можливості виконання їх усіма учасниками і сприяти об’єктивному оцінюванню досягнутого рівня знань, умінь та фахової майстерності конкурсантів.  

По завершенні конкурсів фахової майстерності підведені підсумки та визначені переможці з кожного напрямку галузі.

Конкурс фахової майстерності з професії перукар ( перукар-модельєр)

2. Конкурс фахової майстерності з професії кухар, кондитер, офіціант

3. Конкурс фахової майстерності з професій будівельного напрямку

4. Конкурс фахової майстерності з професії слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

5. Майстер клас та конкурси фахової майстерності серед майстрів виробничого навчання з таких напрямків: транспорт, будівництво, громадське харчування та житлово-комунальне господарство і невиробничі види побутового обслуговування


Коментарі закриті.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net