Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

9 РЕСУРСІВ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

Prometheus

Цей онлайн-курс з української мови та літератури складається із п’яти модулів. До кожної підтеми пропонуються відеолекції, презентації, конспекти, аудіозаписи пісень та творів, які було покладено на музику або використано для написання музичних творів, п’єс, опер, балетів тощо. Курс безкоштовний та доступний до перегляду в будь-який час, що значно спростить підготовку та дозволить ще раз переглянути потрібне безпосередньо перед тестуванням.

Be Smart

На платформі розміщено онлайн-курси для підготовки з української мови та літератури. Програма викладена у відеолекціях, також додаються тести для самоперевірки. Крім того, ресурс пропонує відеоогляд тесту ЗНО-2019. 

EdEra

Онлайн-курс “Українська мова та література” розглядає основні розділи мовознавства,  які необхідно знати для успішного складання ЗНО. Окремо на платформі можна пройти онлайн-курс у формі корисних порад (лайфхаків) з української літератури. 

Освіта. UA

Тут можна пройти тести, що були запропоновані для виконання під час основних та додаткових сесій за всі роки існування ЗНО в Україні. Під кожним завданням у тестах з української мови та літератури додано опис правильного виконання та схему його оцінювання. Після виконання тестів, надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат.

ЗНО клуб

Сайт спеціалізується на підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Тут можна пройти тестування з української мови та літератури, а у розділі “Підготовка до ЗНО” знайти корисні поради та лайфхаки стосовно вивчення предмету. 

iLearn

Портал iLearn вимагає реєстрації, під час якої учень має створити гейміфікованого героя й разом з ним пройти онлайн-курс з підготовки до обраного предмету. Також тут доступні вебінари і тестування для перевірки знань. 

ZNOUA

Це YouTube-канал про підготовку до ЗНО, на якому публікуються відеоуроки, лекції та анонси освітніх подій. Тут можна переглянути відео-аналіз тестів за минулі роки. Крім того, є відео-пояснення окремих тем з української мови та літератури.

ZNO.IF.UA

На сайті зібрана необхідна інформація виключно з української мови та літератури.

Тут також є база завдань ЗНО за минулі роки. Плюс на платформі публікується теоретична інформація для підготовки: біографії письменників, аналізи творів, приклади вдалого написання власного висловлювання. 

Schoollit

Платформа спеціалізується виключно на тестуванні з української мови та літератури. Окрім онлайн-тестів та теоретичної інформації, на сайті можна знайти аудіокниги та фільми за шкільною програмою української літератури.

Стосовно редакції нового українського правопису – причин для хвилювання немає. Якщо учень під час власного висловлення буде користуватися попереднім або новим правописом – це не вважатиметься помилкою ще п’ять років. Таке рішення затверджено Центром якості освіти.


Коментарі закриті.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net