Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Підготовка посуду для приготування коктейлів

Група №34

Навчально-виробнича практика

Тема: «Підготовка посуду для приготування коктейлів»

Організація робочого місця бармена.

Робоче місце бармена повинно бути обладнане всім необхідним для роботи устаткуванням. На підносах, покритих лляними серветками або рушником, розміщають посуд для подачі коктейлів, перевіряють наявність інвентарю (шейкера, мірного посуду, ложок, щипців, ключів для розкриття банок, пляшок із водою, штопора, рушників для протирання стійки). Все це розміщують на робочому місці бармена ліворуч.

Пляшки з напоями, сиропи, соки ставлять у визначеній послідовності на постійні місця праворуч. У одному ряду розташовують зліва направо: гарніри до коктейлів (фрукти в сиропі, здрібнені горіхи, шоколад, часточки, кружечки фруктів та ін.), а в другому ряду перед ними – графини із сиропами і соками. Перед барменом повинна міститися кухонна дошка для нарізки фруктів, цитрусових та інших продуктів.

Особиста підготовка бармена.

Перед початком роботи бармен перевіряє свій зовнішній вигляд, перевіряє наявність необхідного посуду та приладів, що потрібні йому для роботи,перевіряє наявність продуктів, які потрібні йому для відпуску замовлень, він повинен мати гарний зовнішній вигляд та хороший настрій.

Для барів ретельно підбирається і виготовляється спеціальний скляний посуд, відповідний їх призначенню і що має привабливий зовнішній вигляд. Посуд виготовляють із пресованого термостійкого матеріалу, з підвищеною прозорістю.

В процесі роботи бармен повинен стежити за правильним підбором посуду для подачі напоїв і коктейлів, відповідати нормі відпустки. У барі використовують посуд з прозорого скла, без малюнка. Для певних напоїв посуд бару необхідно охолоджувати або підігрівати. Для охолоджування можна використовувати холодильник, заздалегідь помістивши в нього запас найнеобхіднішого посуду. Найпростіший спосіб – охолоджування барного посуду льодом, краще кришеним. Для подачі гарячих напоїв посуд перед подачею рекомендується нагрівати за допомогою пари з кавоварки; якщо дозволяє її розмір, можна тримати посуд безпосередньо над нею. Можна використовувати спеціальну спиртівку або наповнити келих гарячою водою. Зважаючи на специфіку напоїв, що подаються, і коктейлів, посуд необхідно мити відразу після використання, застосовуючи спеціальні миючі засоби, що не залишають запаху після обполіскування. Протирати посуд краще відразу після миття. Чистий посуд зберігається в переверненому вигляді (так менше порошиться і зручніше брати). Запас барного посуду знаходиться в спеціальних провітрюваних шафах.

Кожен келих має певне призначення,  його форма повинна відповідати певному сорту напою.

Посуд для приготування коктейлів за посиланням https://svitppt.com.ua/rizne/barniy-posud-iz-skla.html


Коментарі закриті.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net