Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Бережіть природу від пожеж!

Бережіть природу від пожеж!

   Із року в рік восени та навесні в нашій країні горить ліс. Це питання дуже болюче та кричуще. За статистикою майже усі пожежі стаються через людську недбалість. Причинами виникнення пожеж у лісі, у більшості випадків, є байдужість і безтурботне ставлення людини до природи: не загашені під час пікніків багаття, кинуті в підсохлу траву не загашені недопалки, а також дитячі витівки з вогнем.
   Пожежа здатна перетворити мальовничі місця відпочинку в горільники з обвугленими стовбурами. Те, що створювалося природою протягом багатьох років, може миттєво загинути від вогню.
Прикро відзначати, що причиною масового знищення зеленого фонду є злочинна недбалість та легковажність людей, які приходять до лісу відпочивати. Лісові пожежі приводять до матеріальних, екологічних збитків, знищення навколишнього середовища.

  Від вбивчої сили вогню гинуть звірі, птахи, дрібні гризуни, їжачки… На згарищі значно збіднюється видовий рослинний та тваринний склад. Будь-ласка не паліть суху траву, листя та побутове сміття, – подумайте про жахливі наслідки!!! Пам’ятаймо, кожний кинутий сірник або недопалок може обернутися великою бідою і трагедією для усіх нас.

 
На вихідні дні ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА!!!
НЕ ХОДІТЬ ДО ЛІСУ НЕ ПОРУШУЙТЕ ПРАВИЛ КАРАНТИНУ І НЕ ПОРУШУЙТЕ ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ЛІСАХ УКРАЇНИ.

Бережіть ліс, бережіть природу!І не забувайте про відповідальність!!!


Коментарі закриті.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net