Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

У рамках святкування Міжнародного Дня кухаря

Давним-давно кроманьйонець випадково засунув в багаття шматок м’яса й зрозумів, що так воно смачніше. Так з’явився перший кухар. Це, звичайно, жарт, але в ньому велика частка правди: немає на землі професії почеснішої та давнішої, ніж кухар! Хороших кухарів високо цінували у всі часи.

У рамках святкування Міжнародного Дня кухаря з метою піднесення престижу професії у Рава-Руському професійному ліцеї з 16.10.2018р. до 19.10.2018р. було проведено ряд профорієнтаційних заходів.

Тиждень розпочався з тематичної лінійки «Кулінарний калейдоскоп», яку підготувала викладач Старчак М.Ю. разом з учнями групи № 25. Також на лінійці було проведено вікторину, в якій взяли участь усі учні, та оголошено конкурс на кращу рецептуру страви.

У середу,  17.10.2018 року, проходили майстер-класи, на які були запрошені учні Рава-Руських та Потелицької ЗОШ.  Гості мали змогу брати участь у майстер-класах і смакувати готовими виробами. Учні ліцею разом зі своїми наставниками продемонстрували наступні майстер-класи: «Приготування гарячих напоїв» (група №24, майстер в/н Карпляк М.В.), «Феєрія оздоблення» (група №25, майстер в/н Маринка К.А.), «Виготовлення трояндової долини та різновиди подачі млинців» (група №03, майстер в/н Грицак О.А.), «Приготування та подача суші» (група № 35, майстер в/н Доліновська Т.Я.). Для запрошених гостей та учнів проходила виставка-продаж «Ліцейна дефіляда» із стравами української національної кухні: голубці, вареники з різними начинками, кров’янка, булочні вироби тощо.

Кухарі взяли активну участь у проведенні «Козацьких забав», де відзначились майстерністю у приготуванні страв польової кухні та оформленні козацького столу.

Тиждень святкування, приурочений Міжнародному Дню кухаря, завершився засіданням круглого столу кафедри сфери обслуговування, де підвели підсумки всіх заходів, відзначили переможців та нагородили їх солодкими призами.

Слід відзначити, що Міжнародний день кухаря був насичений подіями, враженнями та новими творчими здобутками.

 


Коментарі закриті.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net