Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Педагог ліцею 2018

Один раз на рік, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, приходить свято – День працівника освіти! Один раз на рік вам говорять: «З професійним святом!»

Відбулося  таке й свято у Рава Руському професійному ліцею. У святковій актовій  залі зібралися педагогічний та учнівські колективи. Учні групи № 13, юні першокурсники, майбутні слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, підготували  чудові концертні номери, дуже гарну фанзону, привітання, презентації, відео про  учнівські  життя та будні педагога.

Ведучі свята Білецький Тарас, Горечий Павло, Харечко Роман, Мацевко Іван щиро і хвилюючи вітали педагогів. Сало Назар та Білець Ірина зачарували усіх присутніх піснею «Вчителю мій! ».

Також, за традицією, у цей святковий день за високі досягнення в навчанні та вихованні підростаючого покоління відбулося  нагородження кращих педагогів ліцею.

А на завершення усі присутні мали  можливість насолодитися концертом ансамблю Березовського. Інструментальна музика, яка лунала в залі, переносила присутніх у різні куточки світу та України, додавала ще більше святковості та піднесеного настрою.

Отож, любі педагоги, спасибі Вам за душу відкриту, за ласку, турботу, любов, доброту. Земний уклін Вам, невтомні трудівники і терпеливі наставники! І разом з тим бажаємо всім  Вам:

 

Міцного здоров’я! Терпіння міцного,

Везіння людського ще й трішки до того,

А ще Вам – натхнення, учительських злетів,

Уславлення вічного наших поетів!

 

Свято підготували і провели С.Я. Кріль, В.І. Левко, Т.Р. Вишинський,

М.С. Сирота та учні групи № 13


Коментарі закриті.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net