Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК  ТА ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської ОДА та Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України №07-01/302/36 від 15.08.2018року «Про проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та олімпійського тижня» 17.09 – 21.09.2018року в Рава-Руському професійному ліцею було проведено Олімпійський тиждень, та Олімпійський урок.

17 вересня керівник фізичного виховання Луцко Л.В. з викладачем фізичної культури і здоров’я  Вишинським Т.Р. провели змістовну відкриту виховну годину для учнів ліцею, на тему: «Олімпіада. Від античного світу до сучасності».

 

18-19 вересня викладачами фізичної культури і здоров’я  було проведено конкурс плакатного малюнка, де учні навчальних груп представили свої роботи, серед яких відзначили найкращих: І місце – група №15; ІІ місце – група №11; ІІІ місце – група №12. Бібліотекар Романишин Г.Б. провела виставку літератури на олімпійську тематику, на якій учні могли ознайомитись з Олімпійськими Іграми сучасності, античного світу, та досягненнями Українських спортсменів за час незалежності нашої держави.

 

20 вересня проходили змагання в особистій першості ліцею з настільного тенісу, які судив викладач фізичної культури і здоров’я  Мацалка Ю.Р. , де в напруженій боротьбі учні показали свою майстерність,та виборювали перемоги. Призові місця розподілились  так: І місце – учень групи №32 – Яремко Віталій; ІІ місце – учень групи №32 – Дорош Мар’ян ; ІІІ місце – учень групи №11 – Музика Володимир.

Слід зазначити, що Олімпійський урок, та Олімпійський тиждень пройшов на належному рівні, учні відчули дух змагання, дружності та взаємодопомоги. Бажаємо нашим спортсменам досягати своїх олімпійських висот, та ніколи не зупинятися на досягнутому.

Керівник ФВ: Луцко Л.В.


Коментарі закриті.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net