Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Духовне виховання

У Рава-Руському професійному ліцею відбулось чергове засідання методичної комісії класних керівників на тему «Духовне виховання». Заступник директора з  НВР Голаєвич  О.В. проаналізувала спільну діяльність педагогів, батьків та учнів. Подякувала класним керівникам за плідну роботу в організації загальноліцейних батьківських зборів та наголосила на подальшій тісній співпраці з рідними наших вихованців, бо тільки  в наполегливій праці та в дружній атмосфері  можна досягти успіху. Практичний психолог Басай М.П.  надала психолого – педагічний аналіз контингенту учнів, наголосивши  класним керівникам   на більш активній роботі з дітьми з метою виявлення учнів, схильних до правопорушень, вживання алкогольних напоїв, паління, наркотичних засобів тощо. Члени комісії обговорили умови проживання дітей-сиріт, їхні відносини з опікунами, та зобов’язались і надалі усіляко допомагати їм. Також  класні керівники обговорили відкриті виховні години, які провели Старчак М.Ю (класний керівник групи№ 15 «кухар;кондитер»), Луцко Л.В.( класний керівник групи №21), Вишинський Т.Р. ( класний керівник групи №13).

Надзвичайно цікаво, змістовно, повчально пройшла виховна година у кухарів кондитерів із класним керівником Старчак М.Ю. на тему «Бережіть  храм душі своєї», у якій  учні та гості  брали активну участь. Було застосовано, як традиційні так і  інноваційні методи роботи. Був створений належний мікроклімат в колективі, забезпечена дружня та злагоджена робота. Діти проявили інтерес до заходу. Виховна мета булла досягнута. Діти із захопленням брали участь в усіх вправах та  іграх.

Класні керівники  Луцко Л.В. та Вишинський Т.Р. вдало поєднали навчання, спорт і медицину у виховній годині « Спортивне харчування. Анаболіки як летальний випадок-смерть». Захід пройшов  у відповідності до поставленої мети. Зміст виховного матеріалу  відповідав  основним  принципам організації виховного процесу. Вибір найбільш оптимальних методів і прийомів виховного впливу на учнів на кожному етапі заходу дала свої результати: учні із захопленням та особливою уважністю слухали матеріал та переглядали відео – беззаперечні докази шкідливості вживання стероїдних  препаратів. Виховна  мета заходу булла досягнута, так як всі присутні замислились над власною поведінкою, долею, здоров’ям.

Голова методичної

комісії класних керівників

С.Я.Кріль


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net