Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

День Св. Валентина

Небо називають голубим,
Сонце називають золотим,
Рідним – дім, безмежним – море.
Вічним – час, коротким – горе.
Називають істини святими,
Захоплення, звичайно ж, роковими.
Як мені любов свою назвати,
Щоб нічого не прийшлося повторяти?

Такими слова під романтичну ліричну музику розпочиналося свято «День Св. Валентина» у Рава-Руському професійному ліцеї. Назва найромантичнішого свята – «Під знаком Купідона».

У цьому прекрасному святі любові, святі найкращого почуття – святі КОХАННЯ, були задіяні учні нашого ліцею, а саме:

Журба Іванна, Врубльовський Юрій – наші неперевершені ведучі;

а також учасники романтичних змагань:

Різничок Валентин, Шибунько Ірина, Платонова Марія – майбутні обліковці з реєстрації бухгалтерських даних;

IMG_7945            Цікало Іван, Рацький Андрій – учні, які навчаються на ІІ курсі та здобувають професію «Машиніст крана автомобільного»;

Грицак Марія, Гадишева Галина – дівчата першокурсниці, у майбутньому оператори комп’ютерного набору,  обліковці з реєстрації бухгалтерських даних;

та Маринка Микола – другокурсник, який обрав фах «Слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С»;

а також наші «вічні постаті» – Амур та його кохана, яких реалізували учениця групи «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» – Пістун Вікторія та учень, спеціальність якого «Оператор комп’ютерного набору,  обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» – Пилипишин Ростислав.

Свято видалося багатогранним, було проведено багато конкурсів. Учасники драматичного гуртка розвеселили ліцеїстів гумористичною постановкою. Звучали ліричні пісні про кохання, які виконували не тільки учні ліцею, але і молоді працівники: Богуш Оксана Василівна – викладач спецпредметів та Улицька Надія Романівна – викладач біології.

IMG_7885

Під час свята конкурсанти мали можливість проявити свою сміливість, кмітливість, поетичність та впевненість. А поважне журі, до складу якого увійшли: директор ліцею – Жанна Яківна Букієвська, заступник з навчальної роботи – Кашина Галина Василівна, заступник з виховної роботи – Голаєвич Ольга Валентинівна та заступник з навчаль-виробничої роботи – Лень Андрій Степанович, відзначили учасників відповідними званнями. Всі конкурсанти отримали призи та цінні подарунки. Переможцями стали, з правом називатися Валентином і Валентиною,  Маринка Микола та Шибунько Ірина.

Як і на кожному святі ведучі ведуть нас стежинами дійства, так і на святі закоханих, вони познайомили ліцеїстів з історією виникнення Свята, значенням імен Валентин та Валентина, літературними героями, які увійшли до світової класики прикладом вічного кохання.

За проведення навчально-виховного заходу, присвяченого Дню Святого Валентина, відповідала майстер виробничого навчання Луцик Оксана Анатоліївна. Оплески ліцеїстів та учасників красномовно засвідчили, що свято вдалося.

 

ЛЮБОВ – це прекрасне почуття! Це почуття, яке творить дива, робить людину сильною, чистою, доброю, зарядженою позитивом !!!

Можливо, після проведених романтичних конкурсів і у наших учасників спалахне іскорка закоханості! Можливо, відкриються замкнені серця! Можливо, і у нашому ліцеї стане, принаймні, на одну пару закоханих більше! Адже, тільки тому, хто кохає підкорюються висоти знань і праці ! ! !IMG_7907

Луцик Оксана Анатоліївна,

майстер виробничого навчання

Рава-Руського професійного ліцею

IMG_7955


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net