Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Згідно програми «Розвитку освіти Львівщини на 2018 рік

У Рава-Руському професійному ліцеї оновлено матеріально-технічну базу сучасним інструментом та обладнанням в процесі впровадження програми «Розвитку освіти Львівщини на 2018 рік»        

Детальніше...

V Фестиваль технічної творчості

21 травня 2018 року Рава-Руський професійний ліцей взяв активну участь у V Фестивалі технічної творчості серед закладів професійної освіти Львівщини.

Детальніше...

Конкурс професійної майстерності серед учнів ЗПО

Учень ІІІ курсу Рава-Руського професійного ліцею Луців Олег виборов V місце в обласному конкурсі професійної майстерності серед учнів ЗПО з професії ”Муляр”.  

Детальніше...

Обласний огляд художньої самодіяльності

21 березня 2018 року в Червонограді пройшов обласний огляд художньої самодіяльності ”Творчості проміння золоте!”. Наші ліцеїсти прийняли активну участь в різних номінаціях та одержали задоволення від поїздки!  

Детальніше...

Зимова фантазія

У Рава-Руському професійному ліцею радість – прийшли довгоочікувані результати обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості ”Зимова фантазія”. І місце в номінації ” Художня фотографія або слайд-шоу” посів учень гр.13 Лучишин Юрій; два перших місця в номінації ”Відеофільм” вибороли учень гр.13 Хміль Сергій та вихованці гуртка ”Художнє слово” (учень гр.11 Кочан Роман, учень гр.11 Хаєртдінов Олександр, […]

Детальніше...

Кращий ерудит профтехосвіти

Першокурсник Рава-Руського професійного ліцею Хміль Сергій взяв активну участь в інтелектуальній грі ” Кращий ерудит профтехосвіти”.  

Детальніше...

Міжнародна культурно-освітня поїздка

29.10-02.11.2017 року відбулась Міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви, в якій взяв участь випускник Рава-Руського професійного ліцею, переможець Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт Кохан Андрій.  

Детальніше...

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net