Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Результати державної атестації Рава-Руського професійнрго ліцею

Детальніше...

Інтерв’ю учнів з дирекцією та педагогами ліцею

 Інтерв’ю учнів з дирекцією та педагогами ліцею  – Що Ви вважаєте найголовнішим у роботі керівника навчального закладу профтехосвіти? Букієвська Ж.Я., директор ліцею: – Головним завданням професійно-технічної освіти XXI століття є формування різнобічно розвиненої особистості, яка здатна адаптуватися в умовах постійних змін на ринку праці, має не лише знання, а й певні компетенції, що дозволять знайти […]

Детальніше...

Місто в якому навчаюсь

Місто Жовківського району Львівської області; розташоване на східних узбіччях Розточчя над р. Ратою. Розташоване біля Західного кордону України. Одне з найстаріших міст України. Сучасна територія міста Рави-Руської становить 850 га. Населення 8159 чоловік.
Місто має змішане планування: в центральній частині променеве, а на передмістях — прямокутне. Загальна довжина вулиць становить 27 км, у тому числі магістральних — 10 км. Середня ширина вулиць 5 — 6 м. Центральна міська площа з ратушею внаслідок Другої світової віїни була зруйнована. Нині центром вважається перехрестя вулиць Львівської, Грушевського та Коновальця. Місто не гамірне, наскільки дозволяє його транзитне розташування, невелике, що і робить його дуже затишним.
Близько дев’яти століть відділяє сьогоднішній день від того часу, коли в місті Раві-Руській виникли перші поселення. Вперше в документах Рава-Руська згадується в XV столітті. Відомо, що белзький і мазовецький князь Владислав у 1455 році невеликий населений пункт на річці Рата назвав іменем свого володіння на Мазовецькій землі — Равою. Більшого значення набула Рава-Руська в XVII столітті. Цьому сприяло те, що через неї проходив торговельний шлях зі Сходу на Захід. У місті розвивалися різні ремесла і торгівля, в чому були зацікавлені не тільки місцева шляхта і міська верхівка, але й польський король. У 1622 році місту були надані привілеї на проведення щорічних ярмарків. Рава-Руська була центром важливих міжнародних подій XVII — XVIII століть.

Детальніше...

Наш ліцей

Це сучасний навчальний заклад, який дає можливість учням здобути повну середню та спеціальну освіту. З цією метою тут взаємодіють навчальний корпус, майстерні, гуртожиток, їдальня, спортивний зал, актовий зал, які відповідають новим вимогам профтехосвіти. У ліцей залучені досвідчені педагоги, майстри виробничого навчання, які прикладають багато зусиль для покращення навчальновиховного процесу підготовки спеціалістів різних профілів. Якщо Ти живеш у ногу з часом і бачиш красу навколишнього світу, хочеш власноруч створювати щось нове і стильне, ми допоможемо твоїй мрії стати реальністю. Адже саме у Рава-Руському професійному ліцею Ти можеш здобути професію маляра, штукатура, муляра; монтажника з монтажу сталевих залізобетонних конструкцій. Якщо ж Ти бажаєш оволодіти навиками виготовлення віконних і дверних блоків, стільців, меблів, навчитись збирати дерев’яні конструкції будівель. Тобі допоможуть тут стати справжнім знавцем столярно-теслярської справи. Ти не уявляєш свого майбутнього без автомобільної техніки – прямуй до нас. Тут Ти зможеш вивчити будову автомобіля і стати машиністом крана автомобільного, слюсарем з ремонту автомобілів, водієм категорії «С».

Детальніше...

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net