Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Офіціант, бармен

Детальніше...

МУЛЯР – це серйозна і шанована професія, яка вимагає від людини повної самовіддачі й організованості.

З тих незапам’ятних часів, коли людина вперше навчився, обпалюючи глину, робити з неї цеглу, з’явилася професія муляра. Пройшли не століття, а тисячоліття, а муляр як будував, так і продовжує будувати надійні, довговічні і міцні споруди. І буде ще стільки будувати, скільки жити людству. Ось вже де вічна професія! Про те, що муляр зводить житло, знають […]

Детальніше...

Кухар

Детальніше...

Продавець продовольчих товарів; продавець непродовольчих товарів

Детальніше...

Офіціант, бармен

Детальніше...

Кухар; кондитер

Детальніше...

Оператор комп’ютерного набору; обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

Наше життя вже практично неможливо представити без комп’ютера. Він проник в усі сфери життєдіяльності людини. У школах інформатика стала обов’язковим предметом.
Деякі організації приймають і обробляють величезну кількість інформації. Введенням її в бази даних займаються оператори комп’ютерного набору. Вони працюють із комп’ютерним устаткуванням і іншою офісною технікою.
В основному такі фахівці працюють в офісах по 40 годин на тиждень. Деякі можуть працювати прямо в цехах підприємств, обслуговуючи автоматичні системи керування виробництвом. Багато хто працює у навчальних закладах, юридичних канторах, сервісних фірмах, а також державних організаціях різних рівнів.

Що може «Оператор КН»:

Детальніше...

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net