Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Тиждень безпеки дорожнього руху 2018

У Рава-Руському професійному ліцею згідно листа НМЦ ПТО у Львівській області № 9а/3-130 з 21 до 25.05.2018р. проводиться «Тиждень безпеки дорожнього руху».
У рамках Тижня заплановано проведення: семінару-практикуму «Надання домедичної допомоги під час ДТП»; тематичної лінійки «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого міста»;
круглого столу «Безпека на дорозі» за участю спеціалістів сервісного центру;
вікторини «Що ти знаєш про Правила дорожнього руху»; конкурсу малюнків «Безпека дорожнього руху».
Учасники семінару-практикуму «Надання домедичної допомоги під час ДТП» отримали життєво важливі знання та практичні навики. Семінарські заняття успішно провів викладач охорони праці Малащук Андрій Михайлович. Учасників семінару привітала заступник директора з НВР Кашина Галина Василівна. Слухачами та активними співрозмовниками семінару-практикуму стали першокурсники навчальних груп з підготовки машиністів крана автомобільного і слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів.
До проведення заходу з ентузіазмом долучилися: Жуковський Р.Я. – заступник директора з НВР; Столяр В.Ф. – голова методичної комісії машиністів крана автомобільного та слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів; Лютий А.С. – майстер в/н з підготовки машиністів крана автомобільного, слюсарів ремонту колісних транспортних засобів; Вишинський Т.Р. – викладач «Захисту Вітчизни»; Рибак О.Г. – медпрацівник Рава-Руського професійного ліцею.


Неабияку зацікавленість серед учнів та працівників ліцею викликала
інформація на лінійці «Небезпечні та безпечні місця переходу вулиць нашого міста», яку підготували викладач спецпредметів Столяр В.Ф. та майстер в/н Лютий А.С. разом з першокурсниками, майбутніми машиністами крана автомобільного, слюсарями ремонту колісних транспортних засобів, водіями категорії «С» Завадкою Віталієм і Черником Дмитром.


Методист ліцею Медведєва Н.А.


Коментарі закрито.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net