Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

День відкритих дверей

Останні дні березня в цьому році не дуже привітні та ласкаві, але у Рава-Руському професійному ліцею сонячно і тепло, тому що він широко відчинив двері та сердечно зустрів довгоочікуваних гостей і своїх майбутніх, найкращих у світі, учнів – випускників шкіл Жовківського, Яворівського та Сокальського районів.
29 березня 2018 року ліцей відвідало близько 300 дітей, які мали можливість побачити мастер-класи з професій бармен, кондитер, кухар, столяр, маляр, муляр, оглянути виставку технічної творчості з усіх напрямків підготовки в ліцею, від якої так і віяло великоднім духом, та посмакувати продукцією кафедри сфери обслуговування. Фан-зоною всі присутні обрали великодню арку з писанками, виготовленими учнями ліцею.
Найактивніші третьокурсники ліцею, майбутні слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, Климко Роман, Скугра Назарій, Предун Іван, Вергун Дмитро, Плесак Богдан, Семак Іван, Старчак Микола, Тиско Андрій провели для бажаючих екскурсії всіма корпусами ліцею для ознайомлення з матеріально-технічною базою.
Найбільше вразив гостей та випускників концерт, на якому було філігранно поєднано презентацію професій з номерами художньої самодіяльності.
Директор ліцею Лень Андрій Степанович привітав випускників, розповів про перспективу професійної освіти та запросив на навчання.
Голова міської ради м.Рава-Руська Зінько Микола Любомирович вручив педагогічному та учнівському колективам ліцею подяку за плідну співпрацю, активну участь у громадському житті міста та вагомий внесок у розвиток навчального закладу.
Спеціаліст з учнівської молоді Жовківського районного центру занятості Алієва Олена Борисівна наголосила, що на сучасному ринку праці надзвичайно актуальними є робітничі професії.
Фінальним акордом концерту стала патріотична пісня «Моя країна» у виконанні ансамблю працівників ліцею.
Колектив ліцею сподівається, що з приходом нового навчального року наша ліцейна родина зросте і збагатиться.

 

 


Коментарі закриті.

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net