Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

І слава їх встає не вмерши

30.01.2018 року в Рава-Руському професійному ліцеї була проведена тематична лінійка присвячена 100- річчю памяті героїв Крут, юнакам – героям, загиблих під Крутами. Метою заходу було розширити знання учнів про трагічні події січня 1918 р. під Крутами, на прикладі подвигу однолітків формувати й розвивати мотивацію, спрямовану до захисту Вітчизни, виховувати почуття патріотизму, поваги до історичного минулого українського народу, борців за незалежність України.

На столі хліб на рушнику і червона калина. У центрі стояв прикрашений калиною і чорними стрічками плакат на якому чорним дата «29 січня 1918 року, а нижче слова написані червоним:

І слава їх встає не вмерши,

Ятрить крізь відстані і час

Було їх триста

Триста перший – І ти, І я,

І кожен з нас.

( Петро Шкрабюк)

У підготовці і проведенні тематичної лінійки взяли участь кл. керівник Оливко Н.Я. та майстер в/ н Щигол Г.О. та учні групи №35 «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» Вовченко М., Стась Т., Мартин К., Іванець М., Ценюх В., Жук О., Магей Ю., та учень 22 гр. Думич І., учениця гр..25 Назарко Т., учениця гр.. 14 Гіршвельд В.,. яка виконала пісню «Над землею тумани».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net