Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Духовне виховання

У Рава-Руському професійному ліцею відбулось чергове засідання методичної комісії класних керівників на тему «Духовне виховання». Заступник директора з  НВР Голаєвич  О.В. проаналізувала спільну діяльність педагогів, батьків та учнів. Подякувала класним керівникам за плідну роботу в організації загальноліцейних батьківських зборів та наголосила на подальшій тісній співпраці з рідними наших вихованців, бо тільки  в наполегливій праці та в дружній атмосфері  можна досягти успіху. Практичний психолог Басай М.П.  надала психолого – педагічний аналіз контингенту учнів, наголосивши  класним керівникам   на більш активній роботі з дітьми з метою виявлення учнів, схильних до правопорушень, вживання алкогольних напоїв, паління, наркотичних засобів тощо. Члени комісії обговорили умови проживання дітей-сиріт, їхні відносини з опікунами, та зобов’язались і надалі усіляко допомагати їм. Також  класні керівники обговорили відкриті виховні години, які провели Старчак М.Ю (класний керівник групи№ 15 «кухар;кондитер»), Луцко Л.В.( класний керівник групи №21), Вишинський Т.Р. ( класний керівник групи №13).

Надзвичайно цікаво, змістовно, повчально пройшла виховна година у кухарів кондитерів із класним керівником Старчак М.Ю. на тему «Бережіть  храм душі своєї», у якій  учні та гості  брали активну участь. Було застосовано, як традиційні так і  інноваційні методи роботи. Був створений належний мікроклімат в колективі, забезпечена дружня та злагоджена робота. Діти проявили інтерес до заходу. Виховна мета булла досягнута. Діти із захопленням брали участь в усіх вправах та  іграх.

Класні керівники  Луцко Л.В. та Вишинський Т.Р. вдало поєднали навчання, спорт і медицину у виховній годині « Спортивне харчування. Анаболіки як летальний випадок-смерть». Захід пройшов  у відповідності до поставленої мети. Зміст виховного матеріалу  відповідав  основним  принципам організації виховного процесу. Вибір найбільш оптимальних методів і прийомів виховного впливу на учнів на кожному етапі заходу дала свої результати: учні із захопленням та особливою уважністю слухали матеріал та переглядали відео – беззаперечні докази шкідливості вживання стероїдних  препаратів. Виховна  мета заходу булла досягнута, так як всі присутні замислились над власною поведінкою, долею, здоров’ям.

Голова методичної

комісії класних керівників

С.Я.Кріль


Напишіть відгук

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net