Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Загальноліцейні батьківські збори

28 жовтня 2017 року в Рава-Руському професійному ліцею пройшли загальноліцейні батьківські збори, на які з’явилося 238 батьків.

2

Тріо дівчат, майбутніх офіціантів, барменів, Гіршвельд Валерія, Кононець Олена, Прибула Вікторія зустріли гостей оптимістичною піснею «Добрий ранок, Україно!». Продовжила концерт Пасічник Вікторія ліричною піснею «Рідну маму бережіть».Дівчата гр.14 подарували енергійний танець «Сучасні ритми», найактивнішим батькам – членам батьківського комітету  Кононець Олена  заспівала композицію «Венера», члени учнівського самоврядування  присвятили викладачам відео «Викрутаси на екзамені», а майстрам виробничого навчання Гіршвельд Валерія подарувала пісню «Сам собі країна». Завершила концерт Шпилюк Христина піснею «Україна» та патріотичною презентацією.

29

Збори продовжив тимчасовий виконувач обов’язків директора ліцею Андрій Степанович Лень, який охарактеризував навчально-виховний процес. Акцентував увагу на проблемних моментах: відвідування учнями уроків теоретичного та виробничого навчання, стан  матеріально-технічної бази ліцею. Андрій Степанович розповів батькам про досягнення та проблеми педагогічного та учнівських колективів, поділився думками про перспективи розвитку ліцею, ознайомив з планами на 2017-2018 навчальний рік. Наголосив, що у нас тепер хороше опалення і функціонує гардероб. Директор подякував за виховання дітей присутнім батькам, а особливо членам батьківського комітету за співпрацю, висловив надію, що спільними зусиллями педагогічного колективу, батьків та громадських організацій вдасться досягнути певних успіхів у вихованні та навчанні молоді. Андрій Степанович повідомив батьків про хід виробничого навчання та виробничої практики, про організацію роботи виробничої майстерні та її матеріально-технічну базу. Наголосив на тому, що кожен учень повинен пройти виробничу практику обов’язково, в іншому випадку він не буде допущений до поетапної атестації. Відмітив, що діти з великим задоволенням відвідують уроки виробничого навчання, тому й успішність краща, ніж з загальноосвітніх предметів. Андрій Степанович закликав батьків бути більш активними, приймати участь у житті своїх дітей. Підняв питання проживання учнів в гуртожитку. Зупинився на вирішенні питання щодо організації харчування учнів. Висловив думку, що учням, які знаходяться на навчанні сім академічних годин, обов’язково потрібне гаряче харчування. Стосовно харчування розповів скільки дітей харчується в їдальні, скільки коштує обід на одну дитину, як використовується спонсорська допомога та сільськогосподарські продукти. Андрій Степанович висловив вдячність усім членам батьківського комітету, які плідно співпрацювали з дирекцією та педагогами ліцею протягом 2016-2017 навчального року.

Далі слово взяла мама учня 21 групи, голова батьківського комітету,  Кавалір Ірина Володимирівна, яка  подякувала педагогам за виховання та навчання дитини, наголосила, що її син лише за 1 рік відчув усі переваги навчання в ліцею, також мама попросила батьків сприяти організації харчування дітей.

Виступила учениця 36 групи Яцків Андріана, яка розповіла про навчання в ліцею, про хороших і розумних наставників, про цікаве виробниче та потрібне теоретичне навчання, про веселі змагання і змістовні виховні заходи. Андріана подякувала директору, кухарям та батькам за смачні обіди та закликала їх і надалі  підтримати це хороше починання.

Учениця 14 групи Шпилюк Христина розказала, що в ліцею їй дуже добре, вона дуже задоволена тим, що навчається саме тут, має можливість працювати в обладнаній майстерні, вдосконалювати свої фахові здібності.

Далі збори продовжила заступник директора ліцею з НВР Голаєвич Ольга Валентинівна, яка оголосила кандидатури, подані батьками до батьківського комітету, висунуті від кожної групи на групових батьківських зборах, а саме: Хаєртдінову Наталію Романівну, Карачун Віру Ярославівну, Нижник Ірину Володимирівну, Гнідець Анну Олексіївну, Каптованець Лесю Михайлівну, Кавалір Ірину Володимирівну, Труш Надію Володимирівною, Бурду Іванну Володимирівну, Варшавську Марію Григорівну, Неструєву Олену Василівну, Патлику Ірину Володимирівну, Скугру Івана Івановича, Катаєву Людмилу Володимирівну, Кравчук Марію Іванівну, Жук Галину Василівну, Іватя Григорія Григоровича. Дані кандидатури були затверджені як члени батьківського комітету.

 

 

Роботу батьківського комітету за 2016-2017 н.р. було визнано задовільною.

Наступним розглянули питання організації харчування в ліцею та одноголосно вирішили надавати спонсорську допомогу у розмірі   90,00 грн. (дев’яносто гривень нуль копійок) за один місяць та одноразово продукти харчування в обсязі 20 кг картоплі, 5 кг капусти, 3 кг буряка, 2 кг моркви, 1 кг цибулі на одну дитину.

Після загальноліцейних батьки розійшлися на батьківські збори у свої групи, на яких класні керівники та майстри виробничого навчання обговорили успішність та стан відвідування учнями кожної групи, а також обмінялись взаємними порадами щодо виховання дітей.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net