Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Проект «Професійна освіта у будівельній сфері України» в дії

27 вересня 2017 р. у Рава – Руському професійному ліцею відбулося позачергове засідання членів методичної комісії з підготовки будівельних професій і загально-професійного навчання, на якому Галько Едуард Мирославович, викладач спеціальних предметів, виступив з доповіддю «Монтаж гіпсокартонних конструкцій з використанням німецьких технологій» та прозвітував про завершення курсів з професійної підготовки. Курсове навчання викладач проходив у червні 2017 р., на базі Броварського професійного ліцею, в рамках німецько-українського проекту «Професійна освіта в будівельній галузі України».

171A8584

Викладач Галько Е.М. ознайомив колег з планом проведення курсів, продемонстрував майстерно підготовану презентацію, зупинився на цікавих напрямках навчання: організаційних питаннях, матеріально-технічному забезпеченні, детальному опрацюванні відповідної документації, будівельних креслень, робочих ескізів і схем, покроковій          технології робочого процесу, особливостях виконання монтажу гіпсокартону та методичних аспектах професійного навчання. Доповідач зазначив, що навчання на курсах відбулося за підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини, Міністерства освіти і науки України, Делегації німецької економіки в Україні та у співпраці з організацією «Global Projeсt Partners» та Центру зайнятості та професійної допомоги земель Берлин-Бранденбург.

171A8592

В обговоренні доповіді взяли активну участь викладачі спецпредметів Вовк Т.П., Шарко Л.Л., майстри виробничого навчання Івать І.І., Лелик М.Є., Стельмах О.М., Павлик І.І., Горяча А.І., Заричнєв В.В. та голова методичної комісії з підготовки будівельних професій Малащук А.М. Педагогічні працівники поділились своїми професійними й методичними знахідками та підняли проблемні питання. Вагому лепту до проведення засідання доклав Вишинський Т.Р., викладач ДПЮ. На засіданні методичної комісії виступили: заступник директора з НР Кашина Г.В., старший майстер в/н Жуковський Р.Я. та методист ліцею Медведєва Н.А.

Цікава інформація, ґрунтовні навчальні матеріали, розглянуті на розширеному засіданні методичної комісії, займуть належне місце у методичній роботі ліцею та сприятимуть урізноманітненню і покращенню професійної підготовки ліцеїстів.

Методист ліцею     Медведєва Н.А.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net