Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

День працівника освіти в Рава-Руському професійному ліцеї

І знову золотокосий вересень приніс довгоочікуване всіма педагогами свято – День вчителя. Словами «Вітаємо з Днем працівника освіти!» зустрів 29 вересня 2017 року ліцей всіх своїх викладачів та майстрів виробничого навчання. А коли сонечко зазирнуло в актовий зал своїми грайливими промінцями, група офіціантів, барменів з допомогою майстрів виробничого навчання Карпляк М.В., Холод І.В. та класного керівника Середяк О.А. підготували та провели професійно-орієнтований святковий концерт для працівників ліцею під назвою «Ліцей-кафе».

1dsds

Дівчата гр.14 Гіршвельд Валерія, Кононець Олена, Прибула Вікторія розпочали свій виступ оптимістичною, сповненою надій піснею «Добрий ранок, Україно!», а потім потішили своїх наставників позитивним фото-рядом викладачів і майстрів виробничого навчання.

2eee

Адміністратор кафе Прибула Вікторія після сердечного привітання запропонувала гостям зробити замовлення з незвичайного меню:

– напої «Першокурсний» та «Викладацький»;

– перші страви суп «Сучасні ритми» та солянка «Наш майстер»;

– другі страви печення по-учнівськи «І ні туди, і ні сюди…» та асорті  «Тисячі думок за один гуртожиток»;

– десерт торт «Міфічні руїни» та морозиво «Фантазія»;

– бенкетна страва «Фарширована голова».

         Офіціанти пригостили дирекцію ліцею напоєм «Першокурсним», а  учениця гр.14 Шпилюк Христина подарувала пісню-натяк «Ми щасливі діти!».

 

Наступними приймали вітання працівники адміністрації ліцею, яких пригощали печенням по-учнівськи «І ні туди, і ні сюди…» та романтичною піснею «Закохалася» у виконанні учениці гр.14 Пасічник Діани.

Адміністратор промовив велику мудрість:

Вклонімося низько вчительській долі

І шану святу крізь віки пронесемо,

Серця подаруєм в дитячих долонях

І щедру любов принесемо.

         Далі викладачів чекала страва від шеф-кухаря напій «Викладацький» і вітання від вокально-інструментального дуету (учениця гр.14 Гіршвельд Валерія та учень гр.34 Луців Олег) «Сам собі країна».

4f

         Працівники кафе розповіли, що їм цікаво мандрувати країною Знань разом з улюбленими майстрами виробничого навчання, які завжди знайдуть відповіді на всі питання і допоможуть в будь-якій ситуації. На завершення офіціанти піднесли наставникам солянку «Наш майстер».

Особливо відзначив адміністратор любов учнів до креативного керівника гурткової роботи Луцика Віктора Богдановича, кому офіціант запропонував суп від спонсора «Сучасні ритми».

Для майстрів виробничого навчання та керівника гурткової роботи дівчата гр.14 Теглівець Оксана, Кононець Олена, Прибула Вікторія представили сучасний танець.

Уважили освіжаючим десертом «Міфічні руїни» невтомних бджілок – працівників бухгалтерії, а також ліричною піснею «Люди як кораблі», яку подарував працівникам учень гр.22 Кубай Олексій.

5

Щоденно вирує життя в гуртожитку ліцею, де діти не лише відпочивають, але й створюють різні шедеври. Затяті вигадники і талановиті виконавці своїх фантазій подарували працівникам гуртожитку асорті «Тисячі думок за один гуртожиток» та однойменну презентацію про учнівські будні.

         Адміністратор підкреслив, що функціонувати без господарської служби та їдальні заклад би не зміг, тому що завжди приємно з’їсти щось смачненьке та зайти в чисте охайне приміщення. Офіціанти працівникам кухні та господарської служби подали морозиво зі збитими вершками «Фантазія», а учениця гр.02 Білець Ірина  подарувала фольклорну пісню «Зелений дубок».

         Вразили гостей працівники кафе феєричною родзинкою меню – бенкетною стравою «Фарширована голова» та відеороликом з жартівливим інтерв’ю з викладачами і майстрами, яке підняло градус публіки до максимуму.

ff3

Діти підкреслили, що вони не ідеальні, що деколи не розуміють педагогів, виводять з рівноваги, поводяться на уроках погано, не завжди роблять домашні завдання, але з кожним роком, чим дорослішими вони стають, усе більше розуміють, що все це: затишний ліцей, уроки, цікаві справи, – робиться заради них!

Учні гр.14 Теглівець Оксана, Гадада Евеліна, Прибула Вікторія, Кононець Олена, Шпилюк Христина, Гіршвельд Валерія ще раз побажали успіхів, здоров’я, чистого неба, удачі у всіх справах всім працівникам ліцею та подарували пісню-символ Дня вчителя «Вчителько моя».

6

На завершення виступив тимчасовий виконувач обов’язків директора ліцею Лень Андрій Степанович, який подякував учням за чудовий концерт, а працівникам побажав здоров’я, натхнення в роботі, Божої благодаті та злагоди в родині домашній і ліцейній, а також відзначив кращих працівників ліцею грамотами.

Щасливими та сповненими незабутніх вражень залишилися педагоги ліцею.

7

Заступник директора з НВР

Голаєвич Ольга


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net