Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Останній дзвоник 2017

У червні, коли буяють яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий літній вітер приносить до нас довгоочікуване  свято – останній дзвоник. Для випускників – це чудова ліцейна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

30 червня 2017 року  у святковій гостинній залі Рава-Руського професійного ліцею відбулося урочисте вручення дипломів. Влітку  цього року ліцей випустив 200 кваліфікованих робітників.

На святі були присутні гості, педагоги ліцею, рідні та близькі випускників.

Урочисте зібрання відкрив і привітав учнів з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів кваліфікованих робітників т.в.о. директора ліцею Лень Андрій Степанович. Керівник  з сумом зауважив, що випускники вилітають із рідного гнізда, де вони відчували радощі й перемоги, знайшли щирих і надійних друзів. Андрій Степанович побажав нових вершин та нових  досягнень молодим людям, а також впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягти поставленої мети.

Також поблагословив випускників отець Іван, промовивши молитву за мир в Україні та за молодь. Священик побажав випускникам щасливої долі та Божого благословення.

171A3062

Щирі слова настанови на майбутнє пролунали від голови Жовківської районної державної адміністрації Щур Надії Степанівни, яка сердечно привітала випускників із закінченням навчання, побажавши їм зайняти гідне місце в житті та успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Привітали випускників та склали їм сердечні побажання викладач економіки, класний керівник групи 32, Малащук Галина Михайлівна, майстер виробничого навчання Карпляк Марія Василівна,  активний член батьківського комітету, мама випускниці, Кріп Любов Василівна і, звісно, першокурсники.

Зворушливі, теплі слова, сповнені глибокої поваги та вдячності, присвятили рідному ліцею, майстрам виробничого навчання, викладачам, батькам та одногрупникам і випускники. Адже саме ці люди створювали комфортні умови для високопродуктивного навчання та надавали можливість отримати освіту, підтримували та допомагали.

Захоплюючий відеоряд на екранах, пісенні композиції від учнів ліцею, квіти і сяючі посмішки у залі – це все створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя. Свято закінчилося, попереду бурхливе життя. Але святкові, піднесені емоції, приємні спогади про навчання залишаться у випускників на все подальше життя.

171A3129

Вітаємо вас, дорогі випускники! Бажаємо упевненості в собі, непохитно вірити у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!

171A3296

Викладач української мови та літератури Дюмен О.В.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net