Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Кроками проекту «Професійна освіта у будівельній сфері України»

З 19 по 22 червня 2017 року викладач спецпредметів Рава-Руського професійного ліцею,   Галько Едуард Мирославович проходив навчання на курсах з професійної підготовки за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»., яке відбулось в Державному навчальному закладі «Броварський професійний ліцей» в рамках німецько-українського проекту «Професійна освіта в будівельній галузі України». Навчання було організовано за підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини, Міністерства освіти і науки України, Делегації німецької економіки в Україні та у співпраці з організацією « Global Projekt Partners» та Центру зайнятості та професійної допомоги земель Берлін- Браденбург. Надзвичайно цікавий, насичений професійними знахідками, захід продовжив реалізацію потрібного профтехосвіті проекту .

Лекції та практичні заняття блискуче проводив справжній фахівець і вимогивий педагог, майстер будівельної справи Мюлер Кайзер.

Збагачений унікальними знаннями й виробничими навиками, новими ідеями та професійною інформацією, викладач Галько Е.М. поділився незабутніми враженнями , «прозвітував» про курсову підготовку перед колегами, членами методичної комісії будівельних професій та загально-технічної підготовки  й працівниками  рідного Рава-Руського ліцею. Адже навчання за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» розпочалося в ліцею порівняно недавно й набуті знання суттєво допоможуть покращити навчально-виробничу діяльність з даної спеціальності.

Досвідчений педагог Галько Е.М. успішно справився з завданнями курсової програми і отримав сертифікат міжнародного зразка «Монтажник  гіпсокартонних конструкцій»,  який дає право виконувати дані роботи на європейському рівні.

Конкретне, насичене, ґрунтовне навчання, без сумніву, стало дуже потрібним,   викладачам спецпредметів й  майстрам в/н- «гіпсокартонникам». Так, навчаючись впродовж життя, ми самі навчаємо ліцеїстів, піднімаємось на нову сходинку, відкриваємо нові горизонти. Недаремно говориться, що «…учитель живе доти, доки вчиться, щойно він перестає вчитися, в ньому помирає вчитель».

Методист ліцею     Медведєва Н.А.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net