Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Тиждень професійної майстерності мулярів, монтажників з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, штукатурів, водіїв автотранспортних засобів категорії «С» – 2017

Як завжди, цікаво і змістовно, пройшов у Рава-Руському професійному ліцею традиційний Тиждень професійної майстерності мулярів, монтажників сталевих та залізобетонних конструкцій, штукатурів, водіїв автотранспортних засобів категорії «С», який тривав з 20 по 24 березня 2017 року.

Голова методичної комісії будівельних професій та загально-професійної підготовки Малащук А.М. провів відповідне засідання членів метод комісії, на  якому визначилися з Планом та організаційними питаннями проведення Тижня. Так викладач спец предметів будівельників Галько Е.М. підготував своїх учнів до виступу з широкомасштабною іформацією про історію будівництва перед своїми однолітками «Від витоків до сучасності». Досвідчені майстри виробничого навчання Павлик І.І., Шарко Л.Л., Горяча А.І. разом з учнями представили до уваги ліцеїстів презентацію- своєрідну оду будівельній справі, «Професія, з якою я пов’язав своє майбутнє», та переконливо довели, що професія будівельника не тільки провідна у нашому закладі, але й актуальна, сучасна, найкраща.

У рамках Тижня було проведено конкурс малюнків «Я дім намалюю, а потім збудую» та виставку будівельних матеріалів і оснащення. Слід відзначити,що свої творчі роботи професійного спрямування, будівельники достойно продемонстрували на обласному огляді технічної та художньо-прикладної творчості, який відбувся у ліцею 16 березня 2017 року.

Незабутнє враження на учнів і працівників ліцею справив КВК «На будівельному майданчику», адже змагання відбувалися у майстерні мулярів. Майбутні муляри продемонстрували як свої професійні вміння так і кмітливість і винахідливість. Хоч рахунок виявився рівним і перемогла дружба, та найактивнішими було визначено першокурсників Варшавську Ангеліну, Пелеха Романа, Сало Василя, другокурсників Танчина Павла, Шкоропада Сергія, Пилипа Тараса, третьокурсників Шумило Володимира, Шпилюка Мар’яна, учів 01 групи Говду Адрія та Сулима Василя.

Тиждень професійної майстерності мулярів завершився, та ніколи не завершуються плани, задуми та «фронт робіт» для будівельників, справжніх патріотів і спеціалістів, яких вже 52 роки готує Рава-Руський професійний ліцей.

 

Методист ліцею     Медведева Н.А.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net