Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Сузір’я талантів на ниві Рава-Руського професійного ліцею

Знову в Рава-Руському професійному ліцею непомітно промайнув перший навчальний семестр 2016-2017 навчального року. Діти навчались, здобували професію і, звісно, розвивали свої таланти, активно беручи участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Як наслідок, 3 лютого 2017 року о 13.30 год. у малій залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», учасниками якого стало близько 600 учнів загальноосвітніх шкіл та студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Розпочав церемонію голова правління ВМГО «Серце до серця» Павло Горінов, який представив гостей та журі конкурсу. Щиро привітали переможців віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан та заступник директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємінитє.

17 переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» нагороджено за підсумками конкурсу заохочувальними поїздками до Штаб-квартири НАТО (м.Брюссель), Литовської Республіки та цінними подарунками.

Одним з переможців конкурсу став учень Рава-Руського професійного ліцею, майбутній слюсар з ремонту автомобіля, водій автотранспортних засобів категорії «С», талановитий фотограф-любитель, вихованець фотогуртка (під керівництвом Вишинського Тараса Романовича) Кохан Андрій, який був нагороджений дипломом та сертифікатом на поїздку в Литовську республіку. Учень, окрилений першою вагомою перемогою, пообіцяв не залишати улюблену справу та вдосконалювати свої творчі здібності.

Ще  одна зірочка ліцею – Занько Марія – талановита третьокурсниця, незабаром отримає диплом кухаря, кондитера. Одна з кращих учениць, голова учнівського самоврядування, активна учасниця різних виховних заходів, неодноразова переможниця обласних конкурсів («Золоте крило» – у номінації «авторська поезія», «Танцювальне подвір’я»). Марія – надзвичайно доброзичлива, товариська, комунікабельна дівчина, тому в конкурсі «Міс та містер ліцею – 2016» за результатами інтернет-голосування здобула титул «Міс глядацьких симпатій». А в підсумку, в 2017 році –  І місце в обласному заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Казкова скарбничка» в номінації «Казкова країна».

Шумило Володимир – першокурсник, майбутній машиніст крана автомобільного, слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів категорії «С». Майстерно студіюючи ази обраної професії, хлопець уже встиг проявити свою всебічну обдарованість, неординарність, амбіційність, наполегливість. Адже він не лише добре навчається, а й має широке коло захоплень. Це і спорт, і гра на гітарі, і створення авторських мелодій, і початкові спроби письменницьких навичок. Уже має і перші досягнення: І місце в І турі обласних змагань з інтелектуальної гри «Брейн-ринг» та у складі команди учнів та працівників ліцею на міських козацьких забавах, І місце в обласному заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зимова фантазія» в номінації «Авторська проза».

Крупник Ірина – майбутній продавець продовольчих і непродовольчих товарів, здібна, обдарована дівчина, активна учасниця різних літературних та драматичних конкурсів. Ірина володіє унікальним фольклорним голосом, тому у 2017 році стала переможницею обласного заочного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Казкова скарбничка» в номінації «Виконання народної пісні».

Минулорічної осені, 26 жовтня 2016 р., у м.Сокалі, що на Львівщині, відбувся кущовий конкурс кращих інтелектуалів ліцейної учнівської молоді «Брейн-Ринг». Переконливу перемогу здобула команда «IQ» Рава-Руського професійного ліцею (у складі Рикмаса Мар’яна, учня гр.33; Черника Назарія, учня гр.32; Мостіпана Владислава, учня гр.12; Шумила Володимира, учень гр.12; Базюка Василя, учня гр.33; Бушовського Олександра, учня гр.12.). Відповідаючи на дуже складні запитання, а також застосовуючи на практиці методи командної гри, які вдосконалювалися під час занять у гуртку «Ерудит», учні показали надзвичайно високий рівень обізнаності в найрізноманітніших галузях науки, культури та мистецтва. Ця перемога дасть можливість команді взяти участь в обласному конкурсі інтелектуалів, який відбудеться в травні, і вже наперед передбачаючи запеклу боротьбу, учасники ретельно готуються, постійно підвищуючи свій «IQ».

Ще один обдарований учень ліцею, другокурсник, майбутній муляр, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій, водій автотранспортних засобів категорії «С» – Пилип Тарас. Хлопець має велике коло інтересів, один з яких – різьба по дереву. Тарас постійно бере участь в районних та обласних виставках технічної творчості, у 2017 році переміг у Фестивалі різдвяних композицій під гаслом «Над вертепом зірка ясна засіяла» з експонатом Шопка «Свята ніч» та виробом «Віфлеємська зірка».

Допомагала у виготовленні наповнення шопки учениця другого курсу, майбутній кухар, кондитер, активна учасниця художньої самодіяльності ліцею, неодноразова переможниця обласних вокальних конкурсів, Кордоба Галина.

Семак Марія – активна учасниця художньої самодіяльності, незамінима ведуча усіх ліцейних заходів, майбутній кухар, кондитер, обдарована і цікава дівчина. У 2016 році посіла ІІ місце у Всеукраїнському мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а уже в  2017 році виборола гран-прі в обласному заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зимова фантазія» в номінації декоративно-ужиткове мистецтво.

Бере активну участь у громадському житті ліцею та міста Рава-Руська учениця ІІІ курсу Бакай Аліна-Галина, яка на першому курсі здобула титул «Міс ліцею-2014», І місце в обласному конкурсі літературної творчості та художнього читання «Золоте крило-2014». А далі тільки перемоги – в обласному конкурсі авторської пісні та виконавців «Оксамитові барви» у 2015 – ІІ місце, у 2016 – І місце, в обласному драматичному конкурсі «Арт-і-шок» – І місце, а у 2017 році –  І місце в обласному заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Казкова скарбничка» в номінації «Казковий голос».

Шкоропад Ірина навчається професії «штукатур, монтажник гіпсокартонних конструкцій, маляр», яку обрала через любов до праці. Як староста групи, учениця активна: співає, грає у футбол, захищає честь групи в різноманітних змаганнях, в тому числі і спортивних. Ірина любить рукоділля, тому й відвідує різноманітні гуртки. Цього року дівчина посіла ІІ місце в обласному заочному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зимова фантазія» в номінації декоративно-ужиткове мистецтво. Дана винагорода являється першою в її творчості та сподіваємось, що не останньою.

У жовтні 2016 року відбулися міські козацькі забави, присвячені Дню захисника України, Дню українського козацтва та Дню створення УПА. У змаганнях взяло участь 4 команди, серед яких Рава-Руський професійний ліцей, військова частина А1524, Рава-Руський прикордонний загін та Рава-Руський лісгосп. Змагання проходили в завзятій та безкомпромісній боротьбі у наступних конкурсах: представлення команд, підняття ваги, метання довбні, армреслінг, дві естафети, метання спису, стрільба з пневматичної гвинтівки, бій мішками на гімнастичній колоді та перетягування канату. В результаті тривалої боротьби перемогу здобув Рава-Руський професійний ліцей.

Всі ці досягнення є результатом кропіткої щоденної праці керівників гурткової роботи: Дюмен О.В. («Художнє слово»), Мельника В.П. («Брейн-ринг», вокальний), Луцика В.Б. (вокально-інструментальний, фольклорний), Луцко Л.В. («Волейбол»), Кіщака В.І. («Різьба по дереву»), Вишинського Т.Р. (фотогурток), Карпляк М.В. (драматичний).

текст з фотографіями за посиланням

Заступник директора з НВР Голаєвич О.В.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net