Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Негативний вплив тютюнопаління на організм людини

15.11.2016 р., напередодні Міжнародного дня відмови від тютюнопаління, у Рава – Руському професійному ліцеї було проведено тематичну лінійку «Негативний вплив тютюнопаління на організм людини».

Учні уважно прослухали цікаву інформацію та смішні анекдоти на цю тему. На підтвердження слів ведучих, за допомогою проектора, учням було наочно продемонстровано  елементи відеофільму, презентацію, факти, цікаві картинки ( що за витрачені на сигарети кошти можна було б собі купити). Метою цього змістовного заходу було пропагування здорового способу життя серед учнівської молоді;  розуміння відповідальності за власні вчинки та їх наслідки;  виховання в учнів бажання берегти власне здоров’я. Кожен учень прагнув отримати гарно оформлений буклет відповідної тематики. Виступ першокурсників, майбутніх штукатурів, монтажників гіпсокартонних конструкцій, малярів, Шкоропад Ірини та Каваліра Андрія викликали оплески присутніх. Хочеться вірити, що юнаки і дівчата після цієї лінійки переосмислять своє ставлення до тютюнопаління.

Інформаційні матеріали до тематичної лінійки підготувала соціальний педагог Харечко Оксана Ігорівна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 –29  листопада 2016 р., у Рава – Руському професійному ліцеї соціальний педагог Харечко Оксана Ігорівна провела конкурс на найкращий малюнок або плакат присвячений Міжнародному дню відмови від тютюнопаління на тему: «Дим, що вбиває». У конкурсі взяли участь усі групи I-III курсів.  Перше місце із значним відривом  здобув  малюнок  учнів  групи

№ 21. Друге місце здобули малюнки або плакати учнів груп: № 12, № 13, № 33, №35. Третє місце здобули малюнки або плакати учнів груп: № 24, № 25, № 26. Направду важко було визначити переможців, оскільки  багато чудових малюнків та плакатів було намальовано на цю тематику.  Ми дуже вдячні учням усіх груп, які взяли участь у цьому конкурсі. Пишаємось тим, що у нашому ліцеї є такі талановиті учні і сподіваємось на те, що тих, хто палить стало менше.

 

 

 

 

соціальний педагог Харечко О.І


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net