Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

НАТО в Україні

Учень Рава-Руського професійного ліцею

став переможцем Всеукраїнського конкурсу

3 лютого 2017 року о 13.30 год. у малій залі Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулось урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді», учасниками якого стало близько 600 учнів загальноосвітніх шкіл та студентів професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

_mg_8999

Розпочав церемонію голова правління ВМГО «Серце до серця» Павло Горінов, який представив гостей та журі конкурсу. Щиро привітали переможців віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, заступник міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан та заступник директора Центру інформації та документації НАТО в Україні Вікторія Ціємінитє.

17 переможців і призерів Всеукраїнського конкурсу фото-, відеоробіт «Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді» нагороджено за підсумками конкурсу заохочувальними поїздками до Штаб-квартири НАТО (м.Брюссель), Литовської Республіки та цінними подарунками.

4

Одним з переможців конкурсу став учень Рава-Руського професійного ліцею, майбутній слюсар з ремонту автомобіля, водій автотранспортних засобів категорії «С», талановитий фотограф-любитель, вихованець фотогуртка (під керівництвом Вишинського Тараса Романовича) Кохан Андрій, який був нагороджений дипломом та сертифікатом на поїздку в Литовську республіку. Учень, окрилений першою вагомою перемогою, пообіцяв не залишати улюблену справу та вдосконалювати свої творчі здібності.

2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net