Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Здоров’я творимо ми!

Здоров’я не можна купити за жодні гроші, хоча втратити його в складних природних та соціальних умовах сьогодення дуже просто, саме тому у нас в ліцею велике значення приділяється збереженню здоров’я учнів та працівників.

Туризм у нас на особливому рахунку завдяки керівнику туристичного гуртка «Равчани» Кончаківському Степану Петровичу. Діти та працівники ліцею мають можливість регулярно мандрувати в походи Карпатськими горами, брати участь в масових сходженнях на Говерлу, в перегонах, конкурсах та туристичних змаганнях. 2014-2015 навчальний рік не став виключенням. Наші учні та працівники мали можливість 28-29 квітня 2015 року зійти на Говерлу, 20-22 грудня 2014 року відбулась поїздка в смт Славське, де учні здолали декілька Карпатських вершин, відшліфували свої навички їзди на лижах, а також насолодились зимовими гірськими краєвидами. Звичайно, що привезли не одну грамоту з кожної поїздки.

8

Не забуваємо ми й про традиції мужнього українського народу, тому на особливому рахунку у нас козацький гарт.  Це участь та перемоги в міських та кущових «Козацьких забавах» команд працівників та учнів, а також проведення загальноліцейних «Козацьких» та «Михайлівських забав» з веселими конкурсами, змаганнями та обов’язковим запашним кулішем.

В спортивних змаганнях наші вихованці не пасуть задніх. ІІІ місце в зональних змаганнях з міні-футболу, ІІІ місце в зональних змаганнях з волейболу серед дівчат, ІІ місце в зональних змаганнях з тенісу серед дівчат і І серед юнаків, ІІ місце в зональних змаганнях з футболу, ІІІ місце в обласних змаганнях з легкої атлетики (Хір Василь, учень гр.06 – біг на 100 м).

0

Інноваційною формою виховання здорової молоді для нашого закладу стало активне створення відео. Учні активно включились у процес створення рекламних роликів, висміюючи наркоманію, куріння, алкоголізм, а також показуючи усім присутнім альтернативні способи проведення дозвілля. А вагомим результатом у фіналі стало ІІ місце, яке учні вибороли з роботами «Спорт – це життя!» і «Здоров’я творимо ми!». Кращі відеоролики ми продемонстрували на Дні відкритих дверей перед випускниками шкіл Жовківщини.

Здоров’я не купиш за жодні гроші, саме тому для педагогів ліцею  цей напрямок роботи є пріоритетним.

 

                        Керівник фізичного виховання Гирун В.М.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net