Профтехосвіта
  • slides
  • slides
  • slides
  • slides

Виховний захід на тему: “Рослини – символи України”

18 грудня 2014 року в Рава-Руському професійному ліцеї проведено відкритий виховний захід на тему: «Рослини – символи України».

У кожного народу є свої улюблені дерева, рослини. Так і українці здавна пишаються рослинами-символами: вербою, калиною, барвінком, чорнобривцями. Ці рослини теж є частиною історії України. Вони віддавна уособлюють красу нашої землі, духовну міць українського народу, засвідчують повагу до Батьківщини. Правду каже прислів’я: «Без верби й калини нема України».

А яке глибоке значення вклав український народ в кожну квітку, нагородивши її окремою піснею. В Українській літературі традиції оспівування рослинного світу продовжилися в творчості багатьох видатних письменників, а саме: Т.Г. Шевченко, Л. Українка, І. Франко, М. Рильський та ін. У них природа, рослинний світ – ця жива істота, яку щиро люблять і бережуть українці.

І тому метою цього заходу було нагадати молодому поколінню, яке важливе значення мають ці рослини для українського народу, щоб і надалі зберігалися усі традиції вшанування цих рослин. А також підняти патріотичний дух у такий нелегкий для нас, українців, час і зміцнити любов до рідної Землі.

Любіть Україну, як сонце, любіть,

Як вітер, і трави, і води…

В годину щасливу і в радості мить,

Любіть у годину негоди.

В. Сосюра

***

DSCN3827     hJyVltod34k[1]

Відкритий навчально-виховний захід  «Рослини – символи України» підготували викладач географії Дроботій Ярослава Ярославівна та викладач біології Улицька Надія Романівна

***

DSCN3829

«Калина – це символ рідної землі, отчого краю, батьківської хати». Цікавий та змістовний матеріал про калину зібрала учениця 16 групи, в майбутньому кухар, кондитер Пеприк Марія.

***

DSCN3830

Учні з захопленням сприймали інформацію про символи України, ніби всім відомі, але знакові рослини рідного краю.

***

DSCN3836

Окрасою виховного заходу стало чудове виконання українських пісень про рослини-символи України. Патріотично лунає спів учениць – першокурсниць Бакай Аліни,

Мисарович Уляни та Занько Марії.

Організатори свята: Дроботій Я. Я., Улицька Н. Р.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Профтехосвіта

АДРЕСА ЛІЦЕЮ:
80316 м. Рава-Руська,
вул. 1-го Листопада, 6
Тел: 43-149
Email: rrlicey@ukr.net